1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Ambrus Zoltán: Midás király.I-II. köt. Ambrus Zoltán Munkái I-II. [Egy kötetben.] Bp., 1906., Révai, 4+368;4+291 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés.