3 600 HUF
Erdélyi Szépmíves Céh 6 kiadványa: Bánffy Miklós: Megszámláltattál... II. köt., II. köt.: És hijjával találtattál... I-II. köt.; Nyírő József: Sibói bölény.; Tompa László: Ne félj! Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói kopott egészvászon-kötések.; Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp., én., Révai. Kiadói kopott egészvászon-kötés.