1 800 HUF
Farkas Elek: Legújabb házi titkár. Magyar levelező és önügyvéd vagyis elméleti és gyakorlati vezérkönyv a közéletben előforduló levelek, folyamodványok, kérvények, fellebbezések, jogügyleti okiratok helyes szerkesztésére. Szerk.: Farkas Elek. Bp.,[1898],Franklin, 2+XV+158+1 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal és címlappal, és sérült utolsó lappal, foltos lapokkal.