1 000 HUF
Gróf Széchenyi István válogatott munkái I-II. Remekírók képes könyvtára 17-18. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1903, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) Cs. és Kir. Udvari Könyvkereskedés. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.