1 400 HUF
Kaffka Margit: Az élet utján. Válogatott gyűjtemény Kaffka Margit régi és legujabb gyűjteményeiből. Bp., 1918, Nyugat (Pallas-ny.), 97 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, sérült, két lap kijár. Ex libris-szel ("Ex Libris Caroli Kaffka").