1 200 HUF
Kincseskönyv. Gyakorlati tanácsadó a mindennapi élet természettudományi és technikai kérdéseiben otthon és a ház körül. Szerk.: Dr. Gombocz Endre. Bp.,1932, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, VIII+4+868+XII p. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az elülső szennylap és a címlap kijár, a széleiken kis sérüléssel.