4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Exercices de L'Ame, Pour Se Disposer Aux Sacraments de Pénitence et D'Eucharistie. Rouen, 1780, Veuve de Pierre Dumesnil. XII+420+(10) p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, ázásnyomokkal.