1 200 HUF
Pogor Ödön: Az úttörÅ‘k. Györgyfi György rajzaival. Bp.,1943., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, hiányzó gerinccel, érsekújvári bélyegzéssel, megviselt állapotban.