1937 Magyarország helységnévtára. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933., Hornyánszky Viktor Rt., VIII+821+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, két kijár lappal.
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Az előszót írta: Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei II. köt. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 97+8 p.+ CLX+5 t. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott, foltos borítóval és gerinccel.
Dr. Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp.,1895, Deutsch Zsigmond és Társa. Második kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült, szétvált borítóval és kötéssel, helyenként kissé foltos.
Dr. Gáspár Ferenc: Az Indiai óceán titokzatos partjain. Adentől Elő- és Hátsó-India körül Jáva szigetéig. Bp.,(1907), Singer és Wolfner, 476 p. Gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza kötéssel, 8 lap kijár (a 16. oldalig.)
A Föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Trianon előtti és Csonka-Magyarország térképpel. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a Trianon előtti és Csonka-Magyarország kijár.
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1983, Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, térképmelléklet nélkül. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói kartontokban.