Az Alföld a XXI. század küszöbén. II. Alföld Kongresszus. 1998. november 12-13, Békéscsaba. Szerk.: Baukó Tamás. Békéscsaba, 1999, Nagyalföld Alapítvány. Papírkötésben, szép állapotban.
Baitz Péter: Székesfehérvár. Négy évszázad városképei. Fejér Megyei Múzeumegyesület Kiadványai, 7. szám. Szerk.: Hatházi Lázló. Székesfehérvár, 1996, a Fejér Megyei Múzeumegyesület kiadása. 22 p + 44 t. Papír, kissé foltos és szakadt védőborítékban. Megjelent 2000 példányban.
A világörökség II. Százegy gyöngyszem a világ kulturális és természeti örökségéből. Bp, é.n., Gulliver. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban, egy helyen kiszakadt zsugorfóliában.
Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lugosi Lugo László: Szetnendre. Bán András, Máté György, Sánta Antal, Tóth Antal, Török Katalin szövegével. Lugosi Lugo László fotóival. Bp., 2002., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.