Salánki István: A Szerencsi Cukorgyár száz éve. (1889-1989). Szerencs, 1989, Szerencsi Cukorgyár. Számos fekete-fehér és színes fotóval illusztrálva, melléklettel (A Szerencsi Cukorgyár első helyszínrajza 1889-ben, 85,5x60,5 cm). Átkötött egészvászon-kötés, eredeti papírborító bekötve, jó állapotban.
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos, gerinc mentén szakadozott.
Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói foltos egészvászon-kötés.
Dr. Falk Zsigmond: Oroszország. Uti vázlatok. + Benne külön címlappal: Bayreuth és a Wagner-színház. Bp., 1902, Magyar Kereskedelmi Közlöny, 121 + [3] p. + 1 (kihajtható) t.; 32 p. + 1 (kihajtható) t. Számos oldalszámozáson belüli képtáblával. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a kötés kissé sérült, az elülső szennylap kijár...
Dr. Benkes Mihály (szerk.): Egyleti élet Pesterzsébeten. A s Pesterzsébet, 1996, Pesterzsébet Önkormányzata-Pesterzsébeti Múzeum-Erzsébeti Munkás Testedző Kör-Ipartestület. 263. p. Készült 1250 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, fém veretekkel.