Kruzslicz István Gábor-Máyer Jenő: Hódmezővásárhely régi képes levelezőlapokon. Második javított, bővített kiadás. Bp., 2003, Máyer Nyomda és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
Felfedezők Lexikona. Szerk.: Dr. Kéz Andor. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói papírkötésben, javított gerinccel, a hátsó borítón kis sérüléssel, javítással.
Budapesti útmutató 1956. Összeállította: Király Elemér. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 540 p. + 1 t. (kihajtható térkép, sérült). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, kissé sérült, részben szétvált kötéssel.
Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Északi körzet ismertetője. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. V. köt. Bp., (1931), Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete,(Viktória-ny.), XVI+298+2 p. Kiadói aranyozott félvvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Dr. Mészáros Gyula: Szekszárd és környéke törökös díszítésű kerámia emlékei. Szekszárd, 1968, Tolna megyei Tanács V. B. Művelődési Osztálya. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
Dél-afrikai utazások és fölfedezések. Különös tekintettel Magyar László, Dr. Livingstone Dávid, Du Chaillu, Stanley, Grant, Speke és Cameron utazásaira. Összeáll.: Sámi Lajos. Bp., 1885, Ráth Mór (Wigand F. K. nyomdája), 374+2 p. + 1 t. (kihajtható térkép). Második kiadás. Félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, néhány kijáró lappal.
Knézy Judit: Csököly népének gazdálkodása és táplálkozása. (XVIII-XIX. sz.) Somogyi Almanach 26. Kaposvár, 1977., Somogy m. Nyomdaipari Vállalat, 91+1 p. Kiadói papírkötés, a 4. oldal kis része nyomdahibás. Megjelent 700 példányban.