Jewellery Number of items: 196
2212443
19000
409
340000
Jewellery
Other collectibles
340 000 HUF
2523861
19001
409
300000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) nagy méretű füles tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 3056g, 75x46cm
300 000 HUF
2513449
19002
409
200000
Jewellery
Other collectibles
Arany (Au/14k): Ékszergarnitúra (karkötő és nyaklánc. Jelzett. Bruttó: 18 g, h: 19 és 46
200 000 HUF
2483802
19003
409
160000
Jewellery
Other collectibles
160 000 HUF
2525353
19004
409
150000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) Szecessziós kínálótál. Golyólábakon álló, florális, relief szerűen díszített, áttört tál. Jelzett, Bécs, 1880 körül. Mester jegy: HS. (Schütz Henrik) nettó: 366g, 26x26cm.
150 000 HUF
2523873
19005
409
140000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) nagy méretű tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 1127g, 44x32,5cm
140 000 HUF
2523871
19006
409
100000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) nagy méretű füles tálca 4 db mokkás csészével, benne üvegbetét. Jelzett. Kopott. Nettó: 1032g, 45x25cm
100 000 HUF
2523872
19007
409
100000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) nagy méretű tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 879g, 43x22,5cm
100 000 HUF
2523876
19008
409
100000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) nagy méretű kerek tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 899g, d: 35cm
100 000 HUF
2479231
19009
409
36000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) toalett garnitúra, kefe (2×), fésű (egy foghiány), tükör, jelzett, bruttó: 713,8 g
36 000 HUF
2542377
19010
409
70000
Jewellery
Other collectibles
Arany (Au) 14K női zsebóra, hátlap lejár, nem működik, d: 3 cm, bruttó: 17,21 g
70 000 HUF
2523877
19011
409
70000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 581g, 37,5x22,5 cm
70 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035