19192. 409. Closed Online auction Jewellery
10 000 HUF 27,03 EUR, 29,41 USD
0 HUF
Antik likőrös palack, fújt, csiszolt üveg, ezüst foglalattal, kopott, jelzett m: 16 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert