19003. 409. Closed Online auction Jewellery
160 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 6 személyes, komplett, díszbozban mely kissé elvetemedett, összesen 25 db, jelzett, mesterjegyes, Nettó 1037 g + kések
Photo of the item taken by : tm