Jewellery
Number of items: 196
2533429
19120
409
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 57, alul az íven öntési hibával, bruttó: 2,92 g
2 400 HUF
2533456
19121
409
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) sas medál, jelzett, 2,5x4,5 cm, nettó: 4 g
2 000 HUF
2534627
19122
409
Jewellery
Other collectibles
Pandora másolat fém nyaklánc, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, h: 45cm
2 600 HUF
2543428
19123
409
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) kupak, hiányos kő díszítéssel, jelzés nélkül, bruttó: 6,1 g
2 000 HUF
2540564
19124
409
Jewellery
Other collectibles
2 pár ezüst (Ag) fülbevaló, az egyik zöld malachit kővel, jelzett, bruttó: 12,4 g
2 000 HUF
2543418
19125
409
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) szkarabeuszos gyűrű, jelzés nélkül, méret: 55, bruttó: 7 g
2 000 HUF
2543419
19126
409
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) gyűrű türkizszínű kővel, jelzett, méret: 60, bruttó: 5,6 g
2 000 HUF
2534626
19127
409
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) fülbevalópár. Jelzett, netto: 8,47g, 2cm.
3 000 HUF
2534625
19128
409
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) fülbevalópár. Jelzett, netto: 5,g, 4.5cm.
3 000 HUF
2534624
19129
409
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) fülbevalópár. Jelzett, netto: 5,29g, 3cm.
3 000 HUF
2533704
19130
409
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) borostyános fülbevalópár, jelzett, h: 3,8 cm, bruttó: 7,52 g
6 000 HUF
2535148
19131
409
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) áttört tálka, jelzett, d: 11 cm, nettó: 38,1 g
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m