Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 201

Tápai Antal (1902-1986) DN Prof. Dr. Simon Miklós egyoldalas, öntött bronz plakett (145x112mm) T:1-
30949.

Tápai Antal (1902-1986) DN "Prof. Dr. Simon Miklós" egyoldalas, öntött bronz plakett (145x112mm) T:1-

12 000 HUF
31,83
34,29
Tornay Endre (1949-) 1975. Sir Alexander Fleming 1881-1955 / Dohányzást Ellenzők Társasága Budapest 1975 egyoldalas öntött Br emlékérem nem hozzávaló tokban (97mm) T:1-
30950.

Tornay Endre (1949-) 1975. "Sir Alexander Fleming 1881-1955 / Dohányzást Ellenzők Társasága Budapest 1975" egyoldalas öntött Br emlékérem nem hozzávaló tokban (97mm) T:1-

5 000 HUF
13,26
14,29
Tornay Endre András (1949-2008) DN Vaskeresztes díszpolgára Br plakett (407g/120mm) T:1- patina
30951.

Tornay Endre András (1949-2008) DN "Vaskeresztes díszpolgára" Br plakett (407g/120mm) T:1- patina

18 000 HUF
47,75
51,43
Tóth Sándor (1933-) 1985. Szt. Gellért Templom - Szeged-Tarján 1975-1985 / Boldog és szerencsés, aki az igazságot tiszteli kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:2
30952.

Tóth Sándor (1933-) 1985. "Szt. Gellért Templom - Szeged-Tarján 1975-1985 / Boldog és szerencsés, aki az igazságot tiszteli" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:2

1 200 HUF
3,18
3,43
Tóth Sándor (1933-2019) 1985. László Király / Szabolcsi Földvár Br emlékérem (42,5mm) T:1- fo.
30953.

Tóth Sándor (1933-2019) 1985. " László Király / Szabolcsi Földvár" Br emlékérem (42,5mm) T:1- fo.

1 200 HUF
3,18
3,43
10
Tóth Sándor (1933-) 1985. MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Apangyalfalvi Apafi Mihály Br emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo DE6
30954.

Tóth Sándor (1933-) 1985. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Apangyalfalvi Apafi Mihály" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo DE6

1 600 HUF
4,24
4,57
Tóth Sándor (1933-) DN Állategészségügyi Intézet Szolgálatáért - XV éves és XX éves egyoldalas, öntött Br és fém plakett (2xklf) (102mm) + 1978. Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet kétoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:1-
30955.

Tóth Sándor (1933-) DN "Állategészségügyi Intézet Szolgálatáért - XV éves és XX éves" egyoldalas, öntött Br és fém plakett (2xklf) (102mm) + 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" kétoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:1-

10 000 HUF
26,53
28,57
Tóth Sándor (1933- ) DN Hatvani István díj / A MTESZ Hajdú-Bihar Megyei Szervezete kétoldalas öntött Br plakett (118mm) T:1-
30956.

Tóth Sándor (1933- ) DN "Hatvani István díj / A MTESZ Hajdú-Bihar Megyei Szervezete" kétoldalas öntött Br plakett (118mm) T:1-

11 000 HUF
29,18
31,43
Tőrös Gábor (1934-) DN Németh László egyoldalas, öntött Br emlékérem (127mm) T:2 ph.
30957.

Tőrös Gábor (1934-) DN "Németh László" egyoldalas, öntött Br emlékérem (127mm) T:2 ph.

11 000 HUF
29,18
31,43
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1935. Hóman Bálint M. Kir. Vallás- és Oktatásügyi miniszter 50. születésnapja emlékére kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (78mm) T:2 patina HPII 3090.
30958.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1935. "Hóman Bálint M. Kir. Vallás- és Oktatásügyi miniszter 50. születésnapja emlékére" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (78mm) T:2 patina HPII 3090.

6 500 HUF
17,24
18,57
1858. Éljen a királyné! Éljen a királyi újszülött! / Emlék a királyi törzs új ága születésére Budán, a haza szívében Sn emlékérem füllel Rudolf herceg születésére. Szing.: A. Pittner (13,63g/35mm) T:2 kis ph. / Hungary 1858. Medal for the Birth of Prince Rudolf Sn commemorative medallion with ear. Sign.: A. Pittner (13,63g/35mm) C:XF small edge error
30959.

1858. "Éljen a királyné! Éljen a királyi újszülött! / Emlék a királyi törzs új ága születésére Budán, a haza szívében" Sn emlékérem füllel Rudolf herceg születésére. Szing.: A. Pittner (13,63g/35mm) T:2 kis ph. / Hungary 1858. "Medal for the Birth of Prince Rudolf" Sn commemorative medallion with ear. Sign.: A. Pittner (13,63g/35mm) C:XF small edge error

20 000 HUF
53,05
57,14
1867. Az Á. H. Ev. Ker. Collegium Eperjesen MDCCCLXVII SEPT. X-EN/ Alapíttatott és építtetett 1666-67 a F. M. Orsz. K K. és R R. által. Megújíttatott kétszázados örömünnepére Zsedényi Ede ker. felügyelő Máday Kár. superintendens Bánó Jós. és Joób Vend. coll. felügyelők Hazslinszky fr. igazgató idejében, 1867. fém emlékérem (45mm) T:2,2-
30960.

1867. "Az Á. H. Ev. Ker. Collegium Eperjesen MDCCCLXVII SEPT. X-EN/ Alapíttatott és építtetett 1666-67 a F. M. Orsz. K K. és R R. által. Megújíttatott kétszázados örömünnepére Zsedényi Ede ker. felügyelő Máday Kár. superintendens Bánó Jós. és Joób Vend. coll. felügyelők Hazslinszky fr. igazgató idejében, 1867." fém emlékérem (45mm) T:2,2-

4 000 HUF
10,61
11,43
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF