https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 201
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2534674
30973
409
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1980. A szovjet-magyar közös űrrepülés emlékére készült műgyantás emlékérem (80mm) T:1-
Starting price:
1 200 HUF
2534646
30974
409
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1982. "Harminc éves a Hűtőgépgyár / 1952-1982 LEHEL" bronz emlékérem (49mm) + DN "10 éves a Korona Pódium / Délbudai Vendéglátó Vállalat" bronz emlékérem (49mm) T:1-,2
Starting price:
1 200 HUF
2417739
30975
409
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1983. "Budapesti városszépítő Egyesület 1983" Br díjplakett (75x99mm) T:2
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2417740
30976
409
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1983. "Budapesti városszépítő Egyesület 1983" Br díjplakett (75x99mm) T:2
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2343016
30977
409
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1983. "MÉE Szombathelyi Csoportja / Szentgotthárd alapításának 800 éves évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo SH4
Starting price:
1 200 HUF
2535025
30978
409
0
7000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1984. "VII. Nyomásos és Fémöntészeti Napok Szeged" egyoldalas, öntött Br plakett eredeti tokban (88mm) T:1-
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
2138405
30979
409
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1985. "Állami Biztosító / Emlékül a hosszú időn át végzett jó munkájáért nyugdíjba vonulása alkalmából" Br plakett tokban (60mm) T:2
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2537568
30980
409
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1985. "OMÉK Budapest - Legszebb Magyartarka Bika" egyoldalas, peremén jelzett Herendi porcelán díjplakett (142x204mm) + 1985. "OMÉK Budapest - Legszebb Kos" egyoldalas, peremén jelzett Herendi porcelán díjplakett (142x204mm) + 1990. "OMÉK Budapest - Legszebb Magyartarka Tehén" egyoldalas, peremén jelzett Herendi porcelán díjplakett (142x204mm) + 1990. "OMÉK Budapest - Legszebb Hús Típusú Tehén" egyoldalas, peremén jelzett Herendi porcelán díjplakett (142x204mm) + 1990. "OMÉK Budapest - Legszebb Hús Típusú Bika" egyoldalas, peremén jelzett Herendi porcelán díjplakett (142x204mm) + 1990. "OMÉK Budapest - Legszebb Tejelő Típusú Bika" egyoldalas, peremén jelzett Herendi porcelán díjplakett (142x204mm) + 1990. "OMÉK Budapest - Legszebb Anya" egyoldalas, peremén jelzett Herendi porcelán díjplakett (142x204mm) T:1
Starting price:
14 000 HUF
2500859
30981
409
0
4000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1985. "A Felszabadulás 40. évfordulójára" egyoldalas öntött bronz plakett (96mm) T:2 kis ph.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2520545
30982
409
0
1600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1987. "Magyar Pathologusok Társasága - Pathologus Kongresszus - Miskolc 1987" egyoldalas, jelzett Hollóházi plakett (88mm) T:1-,2
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2491524
30983
409
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - Interparlamnetáris Unió - 1989. 81. Konferencia - Budapest" Br plakett (90mm) T:1- kis patina
Hungary 1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - INter-Parlamentary Union - 1989 81st Conference - Budapest" Br plaque (90mm) C:AU small patina
Starting price:
2 000 HUF
2426417
30984
409
0
44000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1990-1996. Magyar emlékveret-gyűjtemény, a tételben a legtöbb emlékérem aranyozott Br, de 7db-nak a Br változat is megtalálható. Összesen 24db-os emlékérem-tétel, mindegyik kapszulában, közte Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom / Pécs / Szombathely / Máriapócs / Debrecen" 5xklf aranyozott Br emlékérem, 24 férőhelyes éremtartó kazettával (egy kivehető tálcával, 5x5cm-es rekeszekkel). T:PP,BU
The item is not available
Starting price:
44 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment