Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 201

Lapis András (1942-) 1986. Szabó Kálmán 1886-1963 / Kecskemét 1986 - Katona József Múzeum Br emlékérem (42,5mm) T:1
30901.

Lapis András (1942-) 1986. "Szabó Kálmán 1886-1963 / Kecskemét 1986 - Katona József Múzeum" Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 200 HUF
3,18
3,43
Lapis András (1942-) 1988. Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja Ag emlékérem (35,69g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) enyhe felületi karcok
30902.

Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" Ag emlékérem (35,69g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) enyhe felületi karcok

7 500 HUF
19,89
21,43
Lapis András (1942-) 2016. Prof. Emeritus Lapis Károly 90 éves / A Budapesti Nemzetközi Rákkongresszus 30. évfordulója 1986 - 2016 peremen jelzett Ag emlékérem, rendkívül kis példányszámban készült, alkotói jelzés nélkül (5,01g/0.999/20mm) T:1
30903.

Lapis András (1942-) 2016. "Prof. Emeritus Lapis Károly 90 éves / A Budapesti Nemzetközi Rákkongresszus 30. évfordulója 1986 - 2016" peremen jelzett Ag emlékérem, rendkívül kis példányszámban készült, alkotói jelzés nélkül (5,01g/0.999/20mm) T:1

20 000 HUF
53,05
57,14
Lapis András (1942-) DN Petőfi Sándor / Bem apó emlékére - MÉE Kiskőrös város éremgyűjtői peremén jelzett Ag emlékérem és bronz emlékérem pár (35g/0.925/42,5mm) T:1 patina
30904.

Lapis András (1942-) DN "Petőfi Sándor / Bem apó emlékére - MÉE Kiskőrös város éremgyűjtői" peremén jelzett Ag emlékérem és bronz emlékérem pár (35g/0.925/42,5mm) T:1 patina

11 000 HUF
29,18
31,43
Lebó Ferenc (1960-) 1990. Magyar Külkereskedelmi Bank 1950-1990 / Hungarian Trade Foreign Bank jelzett Ag emlékérem bontott ÁPV tokban (36,16g/0.925/42,5mm) T:2 ujjlenyomatos (PP)
30905.

Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank 1950-1990 / Hungarian Trade Foreign Bank" jelzett Ag emlékérem bontott ÁPV tokban (36,16g/0.925/42,5mm) T:2 ujjlenyomatos (PP)

9 500 HUF
25,20
27,14
Lebó Ferenc (1960-) 1991. Széchenyi István A Pest-Budai Malomipar Alapítójának Emlékére aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30906.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Széchenyi István A Pest-Budai Malomipar Alapítójának Emlékére" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

1 400 HUF
3,71
4,00
16
Lebó Ferenc (1960-) 1996. A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Vérszerződés jelzett Ag, aranyozott Cu és bronzozott Cu emlékérmek (3xklf) (42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP) patina
30907.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Vérszerződés" jelzett Ag, aranyozott Cu és bronzozott Cu emlékérmek (3xklf) (42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP) patina

12 000 HUF
31,83
34,29
Littman Frigyes (1907-1944) 1929. Pollák Illés ötven éves ügyvédi jubileuma emlékére egyoldalas öntött Br plakett (100mm) T:2  HP 3380.
30908.

Littman Frigyes (1907-1944) 1929. "Pollák Illés ötven éves ügyvédi jubileuma emlékére" egyoldalas öntött Br plakett (100mm) T:2 HP 3380.

4 000 HUF
10,61
11,43
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert Br emlékérme (76,44g/57mm) T:1 / Hungary 1937. SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS struck, double-sided Br commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (76,44g/57mm) C:UNC HPII 1653.
30909.

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert Br emlékérme (76,44g/57mm) T:1 / Hungary 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" struck, double-sided Br commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (76,44g/57mm) C:UNC HPII 1653.

8 000 HUF
21,22
22,86
Madarassy Walter (1909-1994) 1969. Semmelweis Ignác - Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis (Semmelweis Orvostudományi Egyetem) / In memoriam fundationis facultatis medicinae 1769-1969 Br emlékérem (90mm) T:2
30910.

Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Semmelweis Ignác - Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis (Semmelweis Orvostudományi Egyetem) / In memoriam fundationis facultatis medicinae 1769-1969" Br emlékérem (90mm) T:2

6 500 HUF
17,24
18,57
Madarassy Walter (1909-1994) 1971. 70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971 kétoldalas Br emlékérem (59mm) T:2
30911.

Madarassy Walter (1909-1994) 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971" kétoldalas Br emlékérem (59mm) T:2

4 000 HUF
10,61
11,43
Mayer Elek (1840-1919) / Anton Fabris 1880. Széchenyi István halálának 20. évfordulójára Br emlékérem. GRÓF SZÉCHENYI ISTVÁN - MEGHALT APR. 8. 1860. / ALAPÍTÓJÁNAK EMLÉKÉRE A M.T.AKADÉMIA MDCCCLXXX - K.B. (Körmöcbánya) (50mm) T:2 ph., patina Hungary 1880. Count István Széchenyi - Died 8. April 1860. / In memory of the founder of the Hungarian Academy of Sciences MDCCCLXXX - K.B. (Kremnica) Br commemorative medal. Artist: Elek Mayer / Anton Fabris (50mm) C:XF patina
30912.

Mayer Elek (1840-1919) / Anton Fabris 1880. "Széchenyi István halálának 20. évfordulójára" Br emlékérem. "GRÓF SZÉCHENYI ISTVÁN - MEGHALT APR. 8. 1860. / ALAPÍTÓJÁNAK EMLÉKÉRE A M.T.AKADÉMIA MDCCCLXXX - K.B. (Körmöcbánya)" (50mm) T:2 ph., patina Hungary 1880. "Count István Széchenyi - Died 8. April 1860. / In memory of the founder of the Hungarian Academy of Sciences MDCCCLXXX - K.B. (Kremnica)" Br commemorative medal. Artist: Elek Mayer / Anton Fabris (50mm) C:XF patina

8 000 HUF
21,22
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF