10935.
409. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Márton jelzéssel: Római férfi. Pasztell, papír, 45x32 cm. Üvegezett sérült keretben.