10496. 409. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Nyergesi János (1923-1996): Kert, 1973. Tus, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fa keretben. 27,5x40 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf