10579. 409. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Sostarics Lajos (1896-1968): Budapest, Óbuda az 1960-as években. Akvarell, papír, jelzés nélkül, széteső keretben, 28x42 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert