10606. 409. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF 31,09 EUR, 34,29 USD
0 HUF
Szegvári Károly (1920-2002): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 14×18 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf