10629. 409. Closed Online auction Paintings and graphics
40 000 HUF
15
0 HUF
Szurcsik János (1931-): Naplemente. Olaj, vászon, jelzett és datált (Szurcsik 974), hátoldalán Képcsarnok Válallat címkéjével, 60x80 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf