9 500 HUF
Takács Klára (1947-): Sivatag, 1995. Vegyes technika, farost, jelzett. 80×60 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 34. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.