Chinaware / Porcelain Number of items: 318
2523965
11505
409
100000
Other collectibles
Antik Herendi Gödöllő mintás teás kanna fedővel, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 14 cm, d: 21 cm. XIX. század második fele.
100 000 HUF
2523959
11506
409
80000
Other collectibles
Antik Herendi Gödöllő mintás tejes kanna, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 6,5 cm, d: 12 cm. XIX. század második fele.
80 000 HUF
2523955
11507
409
80000
Other collectibles
Antik Herendi Gödöllő mintás teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, apró gyári tűzrepedéssel, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 16 cm. XIX. század második fele.
80 000 HUF
2523954
11508
409
80000
Other collectibles
80 000 HUF
2476030
11509
409
32000
Other collectibles
Zsolnay alapmázzal festett robotnő. Török János (1932-1996) terve. Jelzés nélkül, hibátlan, (az alapmázas Zsolnay fajanszoknál megszokott gyári hibákkal, tűzrepedésekkel)
32 000 HUF
2490864
11510
409
90000
Other collectibles
Herendi Toldi a Bikával. Színesen festett porcelán. kopott. Jelzett. 43x22x23 cm
90 000 HUF
2490868
11511
409
50000
Other collectibles
Zsolnay virág mintás fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 36 cm
50 000 HUF
2490796
11512
409
36000
Other collectibles
36 000 HUF
2476035
11513
409
28000
Other collectibles
Zsolnay alapmázzal festett Béka. Nádor Judit (1934-2016) terve. Jelzés nélkül, hibátlan, (az alapmázas Zsolnay fajanszoknál megszokott gyári hibákkal, tűzrepedésekkel)
28 000 HUF
2476037
11514
409
24000
Other collectibles
24 000 HUF
2490792
11515
409
60000
Other collectibles
Német fali dísztányér pár, fajansz, öblében relief, színesen festett jelenet, tündérek a nádasban. Korának megfelelő állapotban. Jelzett. d: 40 cm
60 000 HUF
2490790
11516
409
60000
Other collectibles
Német fali dísztányér pár, fajansz, öblében színesen festett jelenet, faágakon játszadozó gyermekek. Korának megfelelő állapotban. Jelzett. d: 39 cm
60 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035