11728. 409. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
16 000 HUF
0 HUF
Bavaria 6 személyes mokkás, teás készlet, valamint 6 db süteményes tányér, 6 db lapos tányér, 1 db leveses tál, 1 db szószos tál. aranyozott porcelán, jelzett, kopott.
Photo of the item taken by : tm