11730. 409. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
10 000 HUF 27,03 EUR, 29,41 USD
0 HUF
Kínai teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, sérült, hiányos
Photo of the item taken by : nagy_andras