11936. 409. Closed Online auction Glass-objects
2 400 HUF
0 HUF
Bohemia kis üvegváza és tálka, aranyozott, plasztikus virágos díszítéssel. Anyagában színezett, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 10 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert