11511. 410. Closed Online auction Antique
3 000 HUF
0 HUF
Muránói mikromozaikos kereszt Roma felirattal, réz alapon, 1900 körül, jelzés nélkül, akasztójánál sérült (függesztő karika letört), apró kopásnyomokkal, 6,5x4,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras