200 000 HUF
518,13 EUR, 571,43 USD
Vakizasi - wakizashi. XX. század elsÅ‘ fele. A markolata rájabÅ‘rrel borÃtott, amely bÅ‘rrel van betekerve, közötte két figurális menuki található. A tsuka, tsuba és habaki közötti résznél sérült. Pengéjén sérülések, karcolások láthatók. Kardhüvely, hagyományosan lakkozott fa. Kopott. Jelzést, szétszedés hiányában, nem találtam. h:57cm