Antique Number of items: 35
2522837
11520
410
Antique
Other collectibles
Imperial jelzett szecessziós ón kínálótál, kopott, 38x21cm
20 000 HUF
2522840
11521
410
100000
Antique
Other collectibles
Kandalló óra szett, márvány, bronz rátéttel, egész ütős mechanikus szerkezettel, működik, sérült, ferde, lötyög. m: 42 és 75 cm
100 000 HUF
2485375
11522
410
15000
Antique
Other collectibles
Antik erotikus intarzia puttókkal XIX.sz. Kissé hibás régi kerettel 19x26 cm
15 000 HUF
2522178
11523
410
Antique
Other collectibles
Osztrák pénz és éremtartó. fa doboz, erősen sérült. 1900 körül. 22,5x30x10,5cm
20 000 HUF
2532115
11524
410
4800
Antique
Other collectibles
W&G réz kínáló, üveg betéttel, jelzett, kopott, 11x11x16, üvegbetét: 11x11x8 cm
4 800 HUF
2532396
11525
410
Antique
Other collectibles
Szecessziós bronz női fejes dísz tál. Jelzés nélkül, repedéssel. d: 32 cm
16 000 HUF
2455028
11526
410
70000
Antique
Other collectibles
Fali dísztányér pár - Zenélő parasztok és bográcsozó parasztok. Öntöttvas, Dernő (szlovákul: Drnava község Szlovákiában, a Kassai kerület Rozsnyói járásában. ), 1860 körül. Korának megfelelő sérülésekkel. Az 1855-ös párizsi világkiállításon a vasgyár ezüstérmet kapott. A 19. század egyik legjelentősebb vasöntödéje. "A bányászat, a vasgyártás, a vaskő- és szénfuvarozás, a szénégetés megélhetést b...
70 000 HUF
2514681
11527
410
24000
Antique
Other collectibles
Régi kínáló, márvány talp, bronz rátéttel, borostyánüveg tállal. Kopott, picit ferde. m: 19 cm, d: 29cm
24 000 HUF
2470577
11528
410
Antique
Other collectibles
Dekoratív, nagyméretű, ezüstözött, sültes tálca, jelzett, Berndorf, h: 63,5cm
18 000 HUF
2460814
11529
410
Antique
Other collectibles
Szecessziós ón likőrös készlet 6 db + 1 tál. 19x14 cm
4 000 HUF
2444638
11530
410
Antique
Other collectibles
20 000 HUF
2551188
11531
410
Antique
Other collectibles
Feszület, óraszerkezettel L'Epine Paris jelzett kulcsos óra szerkezettel Réz feszület, sérült fa talapzattal XIX. sz. 14,5 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035