cca 1927-1971 Árpássy Gyula (1904-1974) pedagógus, tanulmányi felügyelő papírhagyatéka, benne a vallás- és közoktatásügyi minisztériumtól kapott hivatalos levelek, köztük több kinevezések tárgyában; Bp. székesfőváros tanácsa által kiállított oklevél, rajta Dr. Sipőcz Jenő főpolgármester nyomtatott aláírásával; munkaviszony-igazolás, stb.
cca 1930-40 Baleset ellen védekezz! Országos Társadalombiztosító Intézet kitöltetlen oklevél. Litográfia, papír, hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, 39×28,5 cm
1934 Móra Ferenc emlékbizottság elismerő, díszes oklevele Dr. Toldy Elemér részére, aki a Móra Ferenc Hátrahagyott Művei megvásárlásával hozzájárult az író emlékművének költségéhez. Pálfy József (1874-1944), Szeged polgármestere és Szalay József (1870-1937), Szeged rendőrkapitánya, a Dugonics Társaság elnökének, Móra Ferenc barátjának autográf aláírásaival. Ofszet, papír. 33x24,5 + Móra Ferenc por...
1934 Bp., Bruck J. Henrik Fémbútor- és Gyermekkocsigyára, Mars gyermekkocsik képes ismertetője, kissé sérült + 3 db fejléces számla ill. szállítólevél, eredeti, sérült borítékban