11678. 410. Closed Online auction Flea Market
2 400 HUF
0 HUF
Fa ékszertartó doboz, rajta állványra szerelt tükörrel. Kisebb kopásnyomokkal, az egyik lába sérült, 19x10 cm, m: 28,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert