4 800 HUF
Fazettált három részes, falra is akasztható, összecsukható dekoratív asztali pipere tükör, krómozott fém keretben, a két szélső ofszet hátoldala hölygekete nyomatokkal díszített, középső tükör sérült, hátoldali támasztó hiányzik, keret kopott, 3x33x24 cm