11985. 410. Closed Online auction Flea Market
4 400 HUF
0 HUF
Gyógyszerész kartondoboz, 2 db, Kovács Béla gyógyszrtára, az angyalhoz, Félix-fűrdó - Barcsay Károly Szegeden, Rizspor., kopott, sérült. m:2 és 9,5cm
Photo of the item taken by : karap_norbert