11697. 410. Closed Online auction Flea Market
10 000 HUF
0 HUF
KAZAR retikül, női táska, kemény természetes sötétkék bőr - Saffiano, Aranyozott fém cipzárral, enyhén kopott, 23x12x21cm, Az öv maximális hosszúsága: 109 cm, jó állapotú, alig használt.
Photo of the item taken by : nagy_andras