12550.
410. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
cca 1910-1941 Emlékkönyv. A barátság tükre. Emléklapok barátoktól és barátnőktől. Szerk.: Belicza József. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F.), 38 sztl. lev. Tízféle, színes, keretdíszes lapokkal készült emlékkönyv, nagyrészt kitöltött, a kitöltetlen lapokon, a fénykép helyén a fénykép felragasztására vonatkozó utasítással. Kiadói, préselt, festett, dúsan aranyozott egészvászon-díszkötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal. Benne számos bejegyzéssel, néhány lap kitöltetlen.