12558.
410. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
20 000 HUF
cca 1930 Komor Marcell (1868-1944) építész és fia, Komor János (1900-?): Ismeretlen zsinagóga terve. Tus, papír. Komor Marcell autográf aláírásával valamint Komor Marcell és Komor János okl. építészek bélyegzőjével. Foltos. Kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 36x32,5 cm