cca 1930-50 Eleőd (Eleöd) Anikó (1908-2007) és Iglói László Pál síbajnok pár fotói, levelei, képeslapjai, igazolványai, össz. 43 db. Érdekes, átnézésre érdemes anyag!
cca 1930 Komor Marcell (1868-1944) építész és fia, Komor János (1900-?): Ismeretlen zsinagóga terve. Tus, papír. Komor Marcell autográf aláírásával valamint Komor Marcell és Komor János okl. építészek bélyegzőjével. Foltos. Kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 36x32,5 cm
1954 2x2 néha 5 (filmoperett). Második könyv. Írta: Kovács Dénes és Vajda Albert, zene: Fényes Szabolcs. Forgatókönyv, gépirat. Magyar Filmgyártó Vállalat, 193 p. Kissé sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült lapszélekkel, néhány lap kijár.
cca 1959 Apostoli áldást kérő oklevél, Szent XXIII. János (1881-1963) pápa (1958-1963 között) részére, a prügyi egyházközség fennállásának 75. évfordulója alkalmából. Díszes, kézzel festett pauszpapír. Alján vatikáni bejegyzéssel, aláírással, szárazpecséttel. Hátoldalán pecséttel jelzett, kisebb sérülésekkel, foltokkal, 42x29 cm
cca 1960-1970 Miskolc Tiszai P.U. építészeti tervpályázata, benne a közmű helyszínrajzával, 1 (helyszínrajz, 1:1.000, 59x89 cm) t. + 28+1 p. Nyl mappában, az utolsó lap szakadozott, de egyébként jó állapotban. 59x89 cm