Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár / Albert király" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,57g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF12
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Mathias Rex" Mátyás király emlékcsegely, jelzett Ag csegely emlékérem (50,69g/50x50mm) T:1- Hungary 1990. "Mathias Rex" King Matthias commemorative Ag klippe, hallmarked (50,69g/50x50mm) C:AU Adamo SF15
Fritz Mihály (1847-) 1990. "Mathias Rex / MÉE Szeged - Mátyás király halálának 500. évfordulója" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,61g/0.835/42,5mm) T:1,1-
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1990. "MÉE Székesfehérvár - Szapolyai János és I. Ferdinánd" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (36,06g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF14
Fritz Mihály (1947-) 1992. "IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP38
Fritz Mihály (1947-) 2000. "Az Államalapítás Ezeréves Emlékére - István király 1000-1038 / Magyar Millennium 2000" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1-
Fritz Mihály (1947-) 2000. "Az Államalapítás Ezeréves Emlékére - István király 1000-1038 / Eco-Real" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27,38g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
Fűz Veronika (1951-) 1991. "Bajai Éremgyűjtők - I. Ferenc József Magyarország királya 1867-1916 - Bajai látogatásának emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BA9