14852. 410. Closed Online auction Posters
12 000 HUF
0 HUF
Börtsök László (?-?): Faluszeminárium. Plakátterv, 1930-40 körül. Tempera, karton, jelezve jobbra lent, bal alsó sarkában olvashatatlan pecséttel. Sérült, hiányos. 68,5x48 cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert