12 000 HUF
Kiss László (?-?): Furfangos nyeszterka, színes szovjet film. Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra középen. Plakátterv. Hátoldalán "Mokép B/2 pl. első kivitel" felirattal, Sokszorosítható Állami Hirdető Vállalat és 1955. nov. 24 dátum bélyegzőkkel. Lapszéli sérülésekkel. 71x51,5 cm.