20 000 HUF
9
Rozmaring. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Páger Antal, Turay Ida, Kabos Gyula és mások szereplésével. Rendezte: Martonffy Béla. Harsányi Zsolt regénye. Harmonia film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Lapszéli sérülésekkel, hiányokkal. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarin movie poster, with damages on the edges, lithography on paper.