20 000 HUF
Szívek csalogánya (Mad about Music). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Deana Durbin, Herbert Marschall és mások szereplésével. Universal film. Litográfia, papír. Vas E jelzéssel a litográfián. Radó Jenő és Gyula nyomda. Lapszéli sérülésekkel, hiányokkal. Hajtásnyomokkal. 94×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, with damages, lithography on paper.