1960 Gross Bettelheim festőművész grafikai kiállítása, Móra Ferenc Múzeum, Szeged, plakát, papír, készült a Múzeumok Rotaüzemében, lapszéli apró szakadással, 40x28 cm
1960 Gross Bettelheim festőművész grafikai kiállítása, Móra Ferenc Múzeum, Szeged, plakát, papír, készült a Múzeumok Rotaüzemében, lapszéli apró sérülésekkel, 40x28 cm
Lehmayer Ferenc (?-): A könyv jóbarát, olvass könyvet! Plakát, papír, jelzett a plakáton (Lehmayer 959), Múzeumok Rotaüzeme, lapszéli apró szakadással és foltokkal, 41,5x29 cm
Börtsök László (?-?): Faluszeminárium. Plakátterv, 1930-40 körül. Tempera, karton, jelezve jobbra lent, bal alsó sarkában olvashatatlan pecséttel. Sérült, hiányos. 68,5x48 cm.
Kiss László (?-?): Furfangos nyeszterka, színes szovjet film. Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra középen. Plakátterv. Hátoldalán "Mokép B/2 pl. első kivitel" felirattal, Sokszorosítható Állami Hirdető Vállalat és 1955. nov. 24 dátum bélyegzőkkel. Lapszéli sérülésekkel. 71x51,5 cm.