Nemzetközi diákkonferencia a békeszerződésekről Budapesten, 1933. feb. 12-19. Tempera, ceruza, papír, jelzés nélkül. Plakát- vagy nyomtatványterv. 18x32,5 cm.
Ezt az egyensúlyt akarja a Keresztény Nemzeti Függetlenségi Párt. Plakát, 1938-39 körül. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Piatnik, Bp. Lap széle kissé sérült, hajtott, foltos. 47x62 cm.
Rozmaring. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Páger Antal, Turay Ida, Kabos Gyula és mások szereplésével. Rendezte: Martonffy Béla. Harsányi Zsolt regénye. Harmonia film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Lapszéli sérülésekkel, hiányokkal. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarin movie poster, with damages on the edges, lithography on paper...
Szívek csalogánya (Mad about Music). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Deana Durbin, Herbert Marschall és mások szereplésével. Universal film. Litográfia, papír. Vas E jelzéssel a litográfián. Radó Jenő és Gyula nyomda. Lapszéli sérülésekkel, hiányokkal. Hajtásnyomokkal. 94×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, with damages, lithography on paper.
Vigyázat! Kém! (Achtung! Feind hört mit!). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Terra, Ufa. Unitas lito, papír. Enyingi jelzéssel a litográfián. Lapszéli kisebb sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. II. világháborús náci propagandfilm plakátja! 94×31 cm / Vintage Hungarian poster of a nazi propaganda movie, with damages on the edges, lithography on paper.
1947 Fővárosi Operett Színház Rigó Jancsi előadásának 2 db plakátja, 1947. május 9., a nagyméretű plakáton Latabár Kálmán, Sárdy János, Dayka Margit, Rózsahegyi Kálmán, Csikós Rózsi, Zentay Ferenc, Gozmány György, Nádassy Anna fotóival, hajtottak, a nagyobb szélén kis szakadásokkal, kis hiánnyal, 84x59, 41x29 cm