2 000 HUF
11
1951 Magyarország új arca. A Magyar Dolgozók Pártja II. kongresszusa alkalmából kiadja a Szikra Könyvkiadó. Kommunista propaganda kiadvány. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.