1 000 HUF
cca 1963 A Madách Színház Hamlet előadásáról szóló füzet (rendező: Vámos László, főszerepben: Gábor Miklós). Írta és összeáll.: Koltai Tamás. Bp., Révai-ny., 40 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált, tűzött papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.