1951 Magyarország új arca. A Magyar Dolgozók Pártja II. kongresszusa alkalmából kiadja a Szikra Könyvkiadó. Kommunista propaganda kiadvány. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
1956.X.25 Zala, az MDP Zala megyei bizottsága és a megyei tanács lapjának rendkívüli kiadása a forradalom híreivel, 1 oldal, lapszéli szakadásokkal, 47,5x31 cm
cca 1959 össz. 15 db szovjet-orosz történelmi témájú reprodukció, műtárgyfotó, ebből 8 db cirill betűs dedikációval vagy ajándékozási sorokkal. 2 db szakadásokkal. 28x23 és 42x60 cm közötti méretekben
1959 A Budapesti Kandó Kálmán Híradás- és Műszeripari Technikum évkönyve az 1958-1959. iskolai évről. Szerk.: Dr. Janovszky Antal. 84 p., kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
cca 1959 Cs. Horváth Tibor, Korcsmáros Pál: A három testőr (Alexandre Dumas után). Képregény, eredetileg folytatásban megjelent a Füles folyóiratban, utólag egybekötve. Papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, első néhány lap utólag kiszínezve.